ازدواج اقلیم عشق ،اقیانوس طراوت3

 وزیر رفاه و تامین اجتماعی:باید فرهنگ ازدواج بازنشستگان توسعه یابد    

مصری در آیین‌تجلیل از بازنشستگان حوزه ستادی و سازمان‌های تابعه آموزش و پرورش بـا تـاکـیـد بـر تـوسعه فرهنگ ازدواج برای بـازنـشـسـتـگـان افزود: عده‌ای در برابر این موضوع هجمه‌های عظیمی ‌ایجاد می‌کنند در حالی که بازنشستگان درست در زمانی قرار دارند که نیاز به همراه دارند.

زیتون:نظرجالبی است کثیف ترین پدیده درطول حیات هرفرد بیوه بودن است که درهم ریختن اعصاب را درپی دارد

امیر(کامنتی ازوبلاگ خواهرگرامی نسرین ابراهیم زاده)

سه شنبه 10 دی1387 ساعت: 9:10

دنیای مجازی و واقعی هیچ تفاوتی ندارند.به آمار دنیای واقعی هم نگاه کنیم: بررسی‌ها نشان می‌دهد که یک سوم زنان مطلقه تهرانی 9 ماه پس از جدایی به خاطر موارد اخلاقی در دادگاه ارشاد دارای پرونده اخلاقی می‌شوند.

نتیجه یه پژوهش میدانی است: 56 درصد جوانان ما بر اساس اظهارات خود اعلام کرده‌اند که در طول دوران جوانی با یک دختر در ارتباط [نامشروع]بودند که متاسفانه از این تعداد 26 درصد منجر به رابطه نامشروع جنسی [زنا]شده است. جای تاسف است که 13 درصد روابط نامشروع جنسی در بانوان منجر به حاملگی ناخواسته شده[ولدالزّنا] که این افراد ناچار به سقط جنین [جنایت]شده‌اند.

به هر حال موضوع جالبی را مطرح کردی.(ازکامنتهای لینک نسرین ابراهیم زاده) قسمت دوم پست (آنها که به عهد خود وفا مى کنند برگزیده ترین مردم هستند . حضرت على علیه السلام)

یک سوم زنان مطلقه تهرانی دارای پرونده اخلا‌قی

11دی 87آفتاب یزد: الهیان عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در واکنش به اظهار نظر مدیر کل امور بانوان استان تهران مبنی براینکه یک سوم زنان مطلقه تهرانی دارای پرونده اخلا‌قی می شوند،گفت : تغییر نگرش و حمایت از زنان مطلقه جامعه موضوع مهمی است که جنبه فرهنگی آن از بعد حقوقی آن بیشتر اهمیت دارد که باید در این زمینه در رسانه‌ها، به ویژه صدا و سیما کار بیشتری انجام شود. وی در زمینه لایحه حمایت از خانواده اظهار داشت: به کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس پیشنهاد اضافه کردن یک بند به لایحه حمایت از خانواده، مبنی بر تشکیل صندوق دریافت جرایم نقدی موضوع این لایحه (مجازات‌های نقدی در دادگاه خانواده) ارائه شده است. عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: این صندوق می‌تواندبه حمایت مالی اززنان مطلقه درجهت رفع مواردضروری اختصاص یابد.

زیتون:درآیه 21سوره روم ازقدرت ونشانه های خدا،ومن آیاته ...این ذکرشده که انسان باازدواج وسکس به آرامش می رسد لتسکنواالیها،انسان نیازبه محبت وبزرگواری درحق خود داردکه باازدواج وانجام معاشقه مقدورمیگردد وجعل بینکم موده ورحمه ،مانندتراژدی هاملت مکررنبایدباخودحرف زدوفکرکردچون هیچ زن ومردی رابه سکس نمی رساند تنهاراهش اتخاذروشهای میان بر درانجام ازدواج است ترویج ازدواج غیررسمی .زن وشوهربیوه همانطورکه درمنزل خود جدا ،جدازندگی میکنند به هم محرم شوند هروقت نیازبه محبت وارضاءغریزه داشتند نزدهم بروند گاه به تفریح وگردش بروند زن باید روزی یکساعت حرف بزند بخصوص باجنس مخالف،تااعصابش آرام باشدلذاازدواج غیررسمی یعنی اینکه ازدواج دائمی باشدولی آنهاهروقت خواستندنزدهم بروندمشاهدات میدانی نشان میدهدمردان وزنان بیوه پابه سن گذاشته حریص ترازجوانان بی تجربه برای رسیدن به وصال جنس مخالف خودهستند.وبه درودیوارمیزنندتابه سکس برسند.

جامعه ی گرفتارجنون آلزایمر،دام شیاد کلاهبردار برای دختران [جنون زده] 

 پیشگیری از جنون باچشیدن نمک قبل وبعدازغذامیسّراست: (رجوع شودبه حدیث وحی ازپیغمبردرباره نمک درکشکولهای قبل) 

یادمان رفته که برای ازدواج بایدتحقیق کرد،بچه ها دچارناراحتی های عصبی عصرمدرن هستندوخواسته خود را به پدران ومادران دیکته میکنند ومرغشان یک پا دارد وسنتها را ازحافظه خود پاک میکنند اما والدین چرا؟!آیا نبایدازخواستگاربپرسند ریشه ات کو؟اگرمرده اندعمه ،خاله،خواهر،زن داداش،...که داری همینطوردخترخود را اسیرسراب نکنند،یک نفربامرخصی اززندان ،ازدواج با12دخترباکره ، ظرف مدت 2ماه،الله اکبر،لعنت برشیرپاستوریزه وقندوشکروغذاهای کارخانه ای وتبلیغی وجنون آور:

آفتاب یزد9دی:‌زندانی فراری پس از اغفال 12دختر جوان و کلاهبرداری گسترده از خانواده آنها هنگامی که در منزل یکی از ‌بستگانش مخفی شده بود، دستگیر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس به نقل از "امین‌جامعه"، چند روز پیش دختر جوانی به همراه والدین ‌خود پس از حضور در شعبه چهارم دادیاری دادسرای جنایی تهران با ارائه شکایتی عنوان کرد، چند ماه پیش ‌جوانی که خود را منوچهر معرفی می‌کرد در مسیرم قرار گرفت و با ابراز علاقه نسبت به من بیان کرد قصد ‌خواستگاری از مرا دارد. ‌شاکی در ادامه گفت: ابتدا به درخواست‌های این جوان بی‌توجه بودم اما سرانجام موضوع را با والدینم در ‌میان گذاشتم و آنها نیز موافقت کردند تا جوان خواستگار با مراجعه به محل سکونتم از من خواستگاری کند. ‌وی افزود: جوان خواستگار پس از حضور در خانه والدینم، خود را مهندس رایانه معرفی کرد و گفت که به اتفاق ‌والدینش در کشور هلند زندگی می‌‌کند. رفتارهای او به نحوی بود که در همان برخورد نخست به این ‌خواستگاری پاسخ مثبت دادیم و قرار شد وی به زودی یک شرکت تاسیس کند و زندگی مشترک خود را ‌آغاز کنیم. ‌دختر جوان ادامه داد: پس از مدتی منوچهر (جوان خواستگار)گوشه‌گیر شده بود و زمانی که علت این رفتار ‌را سوال کردیم وی عنوان کرد با ثبت شرکت قصد وارد کردن لوازم مربوط به شرکت خود از خارج کشور را ‌دارد و به دلیل مشکلات مالی که برای پدرش در کشور هلند به وجود آمده، وی قادر به ارسال پول ‌برای او نیست. ‌شاکی افزود: پس از این اظهارات اعضای خانواده تصمیم گرفتند که مشکل نامزدم را حل کنند و پدرم با ‌فروش قطعه زمینی که در اطراف تهران داشت 60 میلیون تومان به وی پرداخت کرد و سه روز بعد جوان ‌خواستگار به یکباره ناپدید شد و تمام تلاش‌ها برای یافتن او بی‌نتیجه ماند. ‌به دنبال این شکایت، دادیار رضوانفر دستور پیگیری و تحقیق در این زمینه را صادر کرد و ‌هنگامی که تحقیقات در این زمینه ادامه داشت چند فقره شکایت مشابه در دادسرای جنایی مطرح شد.‌ با بررسی این شکایت‌ها مشخص شد جوانی که اقدام به کلاهبرداری از دختران جوان نموده با هویت‌های ‌گوناگون خود را معرفی کرده است. با دستور چهره‌نگاری و دعوت از 12دختر جوان که به فاصله 2ماه شکایت‌های خود را در دادسرای جنایی ‌مطرح کرده بودند، معلوم شد آنها در دام یک شیاد حرفه‌ای گرفتار شده‌اند و جوان خواستگار خود را با ‌هویت‌های جعلی مهندس، دکتر، دانشجو، تاجر و ... معرفی کرده است.با مشخص شدن این موضوع دادیار جنایی دستور پیگیری و تحقیقات تخصصی را به پلیس آگاهی صادر کرد ‌و در نخستین مرحله از تحقیقات هویت این متهم به نام رضا مورد شناسایی قرار گرفت. ‌با بررسی سوابق این متهم معلوم شد وی به اتهام سرقت و زورگیری همراه با ضرب و جرح دستگیر و به ‌تحمل 5 سال زندان محکوم شده است و پس از مدتی که در زندان تحمل کیفر کرده با دریافت مرخصی از ‌زندان متواری شده است.‌با به دست آمدن سوابق متهم مرحله دیگری از تحقیقات برای دستگیری وی آغاز شد. ‌پس از گذشت چند روز از پیگیری موضوع، ماموران مخفیگاه متهم را در منزل یکی از بستگانش در اطراف ‌تهران شناسایی و با صدور دستور قضایی با عزیمت به محل، وی را در خواب دستگیر کردند. ‌گفتنی است متهم در اعترافات خود به 300میلیون تومان کلاهبرداری از 12دختر جوان اقرار کرده است .

احترام - از وبلاگ محمد رضا شمشیرگر(منقول ازوب نوشت اکرانه- بوترابی)

زیتون:احترام یکی ازاصل های بهداشت روانی بخصوص درزندگی زناشوئی است.هرچه مردسخاوتمندترباشداحترامش نزدهمسرش بیشتراست وهرچه زن بیشتراهل ترغیب شوهرش باشداحترامش نزداوافزونتراست این کلمه ورد زبان روان پزشگان وروان شناسان درصدرروان درمانگری آنهاست.ادامه راازوب نوشت مهدی بوترابی بخوانیم:

احترام به معنای احساس ارزش و اعتبار برای کسی است، و خود فرد آن را به دست می آورد. در تعریف دیگری گفته شده : احترام چیزی است که همه آن را می خواهند اما معدودی به دست می آورند ... چرا که احترام اکتسابی است و آن را به کسی نمی دهند ! اما تا چه حد به خود احترام می گذاریم ؟ تا چه حد به دیگران احترام می گذاریم ؟ اصلا چقدر احترام برای ما مهم است ؟ شاید احترام به خود را بتوان اینگونه تعریف کرد : احترام به خود از قدرتمان ناشی می شود نه از ضعفمان ... و در بسیاری موارد به مسائل اخلاقی باز می گردد. مثلا افرادی که احترامی برای خود قائلند، هر گاه وعده ای می دهند به سبب حفظ این شخصیت و احترام سعی می کنند بدان پایبند باشند ... و نقطه مقابل ؟ افرادی که وعده ای می دهند و سخنی می گویند اما برایشان تحقق آن اهمیتی ندارد ! این افراد در واقع احترامی برای شخصیت خود قائل نیستند.

احترام به دیگران گاهی از روی اعتقاد و شناخت ما ناشی می شود. مانند احترامی که برای دوستان و نزیدکان خود قائلیم ... حتی ممکن است کسی را می شناسیم و بر اساس این شناخت و آگاهی به او احترام می گذاریم، حتی اگر او ما را نشناسد.

گاهی احترام به دیگران از روی ادب است. در واقع ما همواره سعی می کنیم با عموم افرادی که نمی شناسیم بصورت پیش فرض رفتار محترمانه ای داشته باشیم(این مساله بهمان احترام به شخصیت خودباز می گردد)

نوع سوم احترام به دیگران، احترام به مخالفان و دشمنان است، که به نسبت سخت تر به نظر می رسد ! تا چه حد می توانیم با کسانی که روزی با ما دشمنی کرده اند،یاعقایدآنها مخالف عقایدماست بااحترام برخورد کنیم؟

احترام به پدر و مادر نیز در طبقه بندی ها جایگاهی جداگانه دارد. صرف نظر از اینکه افراد پیرو چه دین و آئینی می باشند، احترام به پدر و مادر همواره در فرهنگ های مختلف جز اصول بنیادی بوده است (و در فرهنگ اسلام ارزش بیشتری دارد).

نوع دیگر احترام، احترام به جامعه است. در بسیاری موارد، فرد خاصی طرف حساب ما نیست، اما رفتار ما می تواند به گونه ای باشد که حاکی از احترام یا بی احترامی ما نسبت به جامعه تلقی شود. مانند احترام به عرف ها و هنجارهایی که از نظر عموم مردم جامعه مورد پذیرش قرار گرفته اند اما از نظر ما ممکن است مردود به حساب آیند، اما باز احترام به جامعه سبب می شود تا ما نیز با آن مسائل برخورد مناسبی داشته باشیم، نه برخوردی از روی عقیده شخصی. در واقع در این مورد می توان گفت احترام به جامعه همان رعایت حال دیگران در موارد و مواقع مختلف است. درباره احترام، بزرگان بسیاری سخن گفته اند که به ذکر چند مورد از آن ها اکتفا می کنم :

آدام اسمیت : هر قدر به دیگران احترام بگذاری، برای خودت احترام خریده ای.

ماری کوری : احترام، بزرگی و کوچکی، فقر و ثروت، زشتی و زیبایی نمی‌شناسد.

آندره موروآ: احترام را باید در خانه آموخت. در مدرسه تمرین کرد و در جامعه کامل نمود.

توماس جفرسون: احترام به پدر و مادر در رأس همه احترامات قرار دارد

و در پایان، احترام واقعی را باید از پیامبر (ص) آموخت که حتی به کودکان خردسال نیز سلام می کرد.

/ 10 نظر / 33 بازدید
خدایی

خداشفات بده ! بیکاری ؟؟؟ کله ات حتما تاب داره !!

ایمان میثم پور

ماتاآخرین نفس پشت سردلاور اردبیلی _ سلطان جلق _ ایستاده ایم وازپشت اوتکان نمیخوریم

ایمان میثم پور

ماتاآخرین نفس پشت سردلاور اردبیلی _ سلطان جلق _ ایستاده ایم وازپشت اوتکان نمیخوریم

#

چندسال پیش خامنه ای درخطبه های جمعه گفت : " ملت فلسطین دیگربیش ازاین تحمل نمیکند ! ملت فلسطین بزودی دست به اسلحه خواهدبرد ! " این سوتی خفن معظم له !! باعث شد 4روزبعد اسراییلیهای خبیث دوکشتی حامل اسلحه بااوراق " کشور یمن " بگیرند !! برادریمن هم درقبال پولی که گرفته بود گفت کشتیها مال مابوده !! ولی این سوتی رهبرمعظم دراذهان ماند تا ملت فرهیخته قضاوت کند " چه کسی ساده لوح است !! نشسته در کاخ ضدزره بانگهبانی پلیس ویزه حفاظت رهپری یا " حسینعلی " مظلوم گوشه نشین وخانه نشین شده ! فقیه شریف نجف آبادی که استادالفقای زمانه است

##

اگرآنروز آن " اردبیلی " مسمی به " علی " آن سوتی رانمیداد ملت فلسطین خود دست به اسله برده بود وازخوددفاع میکرد ! نه اینکه " سنگ "درمقابل اسلحه !! آخه بگو جناب ! مقام معظم ! چه وقت لاف زدن بود !! چه لزومی داشت اعلام بکنی ؟؟ آنهم درخطبه های جمعه تهران !! که زیر ذره بین غولهای خبری دنیاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خدالعنت کند یهود خبیث واسراییل رسوارا !! خداذلیلشان کند! خدا به بعضی مسوولان هم عقل بدهد که تمام مصیبت های ماازبی عقلی است !

آیکا

سلام به برادر گل من این جا هستم که [تعجب] با این اینتر نت نمی شه به موقع جواب دوستان را داد و از احوالشان با خبر شد [گل]

سیدمهدی پروانه جلیلی

با سلام وبم دارد بوی تو را از یاد می برد. با حضورت عطر محبت را دوباره پراکنده کن[قلب][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][گل][خداحافظ]

مهكامه

انسان براي پيروزي آفريده شده است. او را مي توان نابود كرد اما نمي توان شكست داد. (ماهي گير و دريا) خوشحال میشم اگه با هم تبادل لینک داشته باشیم