امام خمینی: راه قدس ازکربلامی گذرد»

کارگزاران11دی: دور جدید تجمع و تحصن دانشجویان بسیجی در سه روز گذشته در مقابل دفتر سازمان ملل و دفتر حافظ منافع مصر و سفارت اردن در تهران برای دفاع ازمردم غزه گرچه تاکنون به درگیری‌های شدیدی منجر نشده اما با نامه سرگشاده و تهدید‌آمیز این دانشجویان و حمایت - ساده لوحانه- و آشکار فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از تسخیر سفارتخانه‌ها معلوم نیست چه سرانجامی یابد. وزارت خارجه ایران ماه گذشته و به دنبال برگزاری تجمعات مشابه از نیروی انتظامی خواسته بود از تعرض‌های احتمالی به سفارتخانه‌ها در تهران جلوگیری کند. حسن قشقاوی، سخنگوی وزارت خارجه ایران تاکید کرده بود که نیروی انتظامی باید به صورت جدی‌تری از هرگونه تظاهرات و تجمعات بدون مجوز رسمی و تعرضات احتمالی به سفارتخانه‌ها جلوگیری کند.

سال گذشته نیزفرمانده سپاه ازکارکردحزبی سپاه ودخالت درانتخابات حمایت کرده بودکه سیدحسن خمینی  اقدام ناشایست اوراردکردواوراسرجای خودنشاند اما ساده لوحی اومجددگل کرده است.اگرفرمانده سپاه کلام نورانی امام رادرک نکندچه کسی بایدادراک نماید!؟

/ 2 نظر / 20 بازدید
نیوشا

شستشو و آراستگی مو [گل][گل][گل][گل][گل][خداحافظ]

آرزو

سلام بر دوست مهربان نمیدانم بلاخره این حرفها و حمایتها ایران را تا کجا درگیر این فریب امریکا خواهد کرد.و ما را به دام این حیله صیهونیستها خواهد انداخت.