گلستان کامنت۲

18- زهرا

سلام، راز اينكه ميگن مرد بايد بره خواستگاری نه زن همينه كه اگر نه، شنيد خرد نشه (استرس نكشدش) عشق حركت است درجاده دو طرفه مهارت می خواهد تا با روبروئی شاخ به شاخ نشی كه پرت شی كف دره وهزارتا معلق بزنی . دل شيشه ای عزيز ، همه دانش رفتارشناسی همينه كه زن قلب مرد می خواد . وهمه هنر  مرد اينه كه به معشوقش بگد دوست دارم وبهترازاين خدا عبارتی در رفتارشناسی خلق نكرده است الحق والانصاف نوشته هايت زيباست .

زهرا / یکشنبه 15/7/1386 - 15:14

سلام... ممنون که بهم سرزدین خيلی وبلاگ جالبی دارين با مطلبای مفيد اميدوارم هميشه موفق باشين خوشحال ميشم اگه دوباره نظرتونو راجع به وبم بخونمhasratefaryad.persianblog.ir

زيبائی زمينه ومتن نوشته ورنگ فونت (متن) آن وانتخاب نام زيبا وبا فعل مثبت برای وب و...

27- احمد فتحی(مصی)/ 

عنوان مخروبه منفي است كلمات بار مثبت ومنفی دارند و روحيه را می آزارند يا به معبود نزديك می كنند زيبائي جزء دين است موفق باشی انشاء الله

مصی سه شنبه 17/7/1386 - 2:54 : نه! نیستم. هیچ جا نیستم. مرسی که سر زدی. به روزم... به مخروبه هم سری بزن. 

* سلام مصی عزيز! قبلاهم به مخروبه آمدم ونظر گذاشتم نمی دونم جواب كدام كامنتو دادي ممنون ميشم اطلاع بدي.

مصی جمعه 20/7/1386 - 13:5  :

عنوان مخروبه منفي است كلمات بار مثبت ومنفی دارند و روحيه را می آزارند يا به معبود نزديك می كنند زيبائي جزء دين است موفق باشی انشاء الله. *** اين متنی بود که شما برای من گذاشته بودين. با کمال احترام برای نظرتون چند تا نکته را بايد به شما ياد آور شم:

۱.هر کلمه از لحاظ تئوری و علمی دو جنبه داره يکی مثبت و ديگری منفی. بستگی به طرز نگاه شما داره که اون کلمه منفيه يا مثبته.

۲.آدمی که با بار منفی کلمه ای به طور آنی و سريع يا به طور تلقينی دچار خود آزاری يا روحيه آزاری ميشه مشکل خودشه و بهتر بگم که اين آدم مشکلات شخصيتی و روانی و روحی داره. وگرنه هيچ آدم عاقلی با اين چيزهای ساده و بی اهميت دچار روحيه آزاری نمی شه.

۳.نزديکی به معبود به طرز تفکر به يک کلمه يا اسم نيست وگرنه چه بسا انسان هايی که اسم خودشون در تضاد با نزديکی به معبود بوده و آنها بسيار مقرب بوده اند يا حتی بلعکس يعنی اگر کسی نامش علی بود می تواند چون علی رفتار کند يا اورا نزديک خود بداند مسلما خير و اين يعنی که نزديکی به معبود به اسم و لباس و کنيه و پسوند و پيشوند و غيره و ذالک نیاز ندارد تنها کافیه از ته دل معبود را ياد کنيم و به او بينديشيم.

 ۴. لازم نيست که چون آدم های ريا کار فرياد برآريم که من به معبودم نزديکم يا دورم يا هر چيز ديگر تنها بايستی از ته دل او را صدا کرد. نه آنکه به گذاشتن اسم وبلاگی او را رياکارانه فرياد زد.

۵.زيبايی اگر جز دين هست به این خاطر است که خداوند زيباست و زيبايی را دوست دارد فارغ از هر دين و آيينی و گرنه اين طور می نمود که کافران زيبايی را نمی شناسند چون دين ندارند.

۶.اسلام دين ما کامل ترين و آخرين دين است پیامبر و تمام امامان می گويند اين به اين دليل است که اسلام دينی برای همه است و دينی است چند بعدی و علما و انديشمندان می گويند يعنی که اسلام طوری است که هر کس می تواند آن طور که می انديشد يا فکر می کند از آن برداشت کند البته لازم به تذکر است در چهار چوب موازين شرعی. يعنی اين که هر چيز که شما فکر می کنيد راجع به دين لزوما درست نيست يا اينکه حتما من نيز نبايد آن گونه بينديشم اگر که شما فکر می کنيد که مخروبه اسمی است که به زيبايی دين لطمه می زند يا از زيبايی آن برداشت شما از دين است که لزوما درست نيست.

۷. در ادبيات و تاريخ شعر ما آمده که مخروبه جاهايی بوده اند که قبلا کاخ يا قصر بوده است.

۸. با مراجعه به تاريخ علما و عرفای ما خواهيد ديد که بسياری از آنان در مخروبه ها زندگی می کردند و يا در مخروبه ها خارج از دید مردم عامی و عادی به راز و نیاز مشغول بوده اند.

۹. سر آخر اینکه بدون اطلاع از تمام جوانب یک چیز نبایستی در مورد آن قضاوت کرد این گفته من نیست علی[ع] و بسیاری دیگر این را متذکر می شوند.

۱۰. اسم یک وبلاگ به موضوع نویسنده و چیزهایی که او می نویسد ربط دارد یا لااقل من این طور می خواستم و به روحیه یا معبود یا دین او ندارد.

۱۱. مورد آخر اینکه هر کس را در قبر خویش می گذارند و خودش مسئول رفتار خودش است و اینکه هر کس در یک جامعه اسلامی می تواند هر طور زندگی کند یا هر طور رفتار کند البته باز متذکر می شوم در چهار چوب موازین شرعی و عرفی. پس من می توانم اسم وبلاگم را هر چیز بگذارم تا موقعی که از چها چوب شرع و عرف خارج نشوم و به شما یا هیچ کس دیگر ربطی ندارد نام وبلاگ من مخروبه است با مثلا شلوار و یا نام نامی حضرت دوست.

آدم ها از کنارم می گذرند. مرا نگاه می کنند، خیره ی...

به این مخروبه هم سری بزن.

makhrubeh.blogfa.com - fathee_arch@yahoo.com 

*مصي جان ، سلام .ازده فرمانت خوشمان آمد . با حوصله وزيبا كلمات را به رقص درآورده ای . من ازلحاظ مطالعه اش مشكلی ندارم حتی خيلی از وبلاگهای سكس را خوانده ام لذا از لحاظ رفتار شناسی گفتم اگر نام وب نوشت ، كلمه مثبت باشد يعنی فعل كلمه كه به آن ربط پيدا ميكند مثبت باشد كشش غريزی زيباپسندی به آن سو زياد است ما دراحوال پرسی ميتوانيم بگويم بد نيستم اما اگر بگوييم متشكرم اين دو هريك بار مثبت ومنفي خاص خود را دارند . درعصر ما تنها امام خمينی است كه الگوي تام اسلام ناب محمدي است خدا رحمت كند آيت الله محمدعلی اجتهادی‌ را كه می فرمود امام از جوانی به سيد شيك پوش معروف بود وفرزند ش سيد بن روح الله (طاووس خمينی)آنطور كه مادرش فرموده به اين زيبا پوشی اهتمام داشته ودارد .علی ای حال هركس دوست دارد هر نامی را برای وب نوشتش انتخاب كند روی آن بحثی نيست . وقتی ما وارد محيط عمومی اينترنت ( وبه علت كندي سرعت وپريدن زياد/عنترنت) می شويم وزحمت ميكشيم مطالبی را دراختيار دوستان وافراد قرار ميدهيم بهتراست از رنگ زمينه ورنگ متن مناسب ونامی كه سبب شود دوباره جستجوگر به وب نوشت ما رجوع نمايد استفاده كنيم زيرا ضمير نا خودآگاه بدون تصميم گيری آگاهانه فرد سبب ميشود به سمت زيبا تر ها برود . خاصيت وبلاگستان به همين تبادل نظرهاست  والا اگر كسی خودش مال خودش مطلب تنظيم كند تو يه دفتر می نويسد كه هزينه هم نداشته باشد . بهشت هم كه درقرآن توصيف شده همينطور زيبا توصيف شده حوريه هاش مثل ياقوت ومرجان [وقتی نور به ياقوت ميتابدبه سه رنگ قرمزو...درمی آيد]، نهرهايش شيروعسل(همرنگ مرجان وياقوت) وازطرفی جاری وفواره وآبشار مانند /عينان تجريان وعينان نضاختان.سوره رحمن/هستند

28-هاجر

هاجر/ سلام. رنگ متن روشن درزمينه روشن چشم را خراب ميكنه چون خوانا نيست .

هاجر جمعه 20/7/1386 - 14:50 : سلام مرسی که به من سر زدی، خيلی خوشحال شدم . چرا رنگ بنديت اين طوری بود؟؟؟؟؟؟؟

يك تكه كاغذ زرد را دوقسمت كنيد ونيمی را دريك زمينه مشكی ونيمه ديگر را درزمينه سفيد (مثلا روسری مشكی وسفيد) بيندازيد جلوه كدام بيشتر است زرد در زمينه سفيد يا زرد در زمينه مشكی ؟! آيا می توان متن سرمه ای درزمينه مشكی راخواند ؟ آيا رنگ آبی درزمينه سفيد قابل خواندن است؟!

29- آهو

آهو/سلام ، سلام.صدتا سلام. يكيش مال ورودم ، بقيش مال عيدت(فطر) . چرا حالت بده ؟ مگر زيتون  مرده؟ كه تو حالت بد باشد.اونم شب عيدي. ماه رمضوني يادداشت هاي جالبي سهيل محمودي در اعتماد ملي مينوشت.* رنگ هاي روشن در زمينه روشن مناسب نيستند وچشم را براي خواندن اذيت ميكنند  بعلاوه اينكه همه رنگ متن ها آبی است كه نشانه انفعال گفته اند. دختر بايد بلا باشد نه منفعل يعني بايد بدوند چرا قران ميگد ستاره ها زينت آسمونند چرا مثل متن وزمينه كعبه اند؟ امام علي هم كه فرموده عقل زن درزيبائي اوست / پست تنوع=زيبائي/.ضمنا پيرو كامنت قبلي مقدمه  زيتون درارشيو اسفند را بخور! تا حالت هيچ وقت بد نشه !!!

سلام. فکر می‌کنم لزوما رنگها نشونه منفعل بودن نیستن. شاید آدم بلا هم باشه اما در آبی به دنبال آرامش باشه. به هر حال از نظراتتون ممنون. عيدتون هم مبارک.                                                          جمعه 20/7/1386 –   23:6www.darde-dele.persianblog.ir

عليك السلام عزيز؛ خوش اومدی،پس دنبال آرامش بودی رنگ آبی رو انتخاب كردی . احسنت برشما محقق مكرم .مثل زنبوربپر بيا تو پست خوددرمانی (آرشيو ارديبهشت) هرگلی را خواستی برای آرامش بچين . به يه شرط كه عسلشو با هم تقسيم كنيم يعنی وقتی دعاميكنی . بله زن بايد مثل زنبور زبروزنگ باشه وزل نزند وزيگزاگ بزند ، زيورآلات زردشو زينگ زينگ زنگوله كندوزنگشون برای‌عشقش درآرد وفضای زندگی زناشوئی اش را زينت بده وخودشو زبانزد زنها بخصوص زن داداشش كند ببخشيد ز كم آوردم يه كاسه بفرست به همين متن لينك كنم تا به زيبائی اين گل(گل آهو) گلستان كامنتم افزوده شد ...زمادر است مسير بزرگی پسران(پروين)مادر بايد ياد پسر/دخترسبزه اش بده كه لباس سبزبپوشد تا مثل ستاره زهره زيباترشه و دخترا زاغشوبزنند چون اگر روشن بپوشد تيره تر نشون ميده واگر تيره بپوشه مناسب نيست و سياه اگر سفيد بپوشد سياه تر نشون ميده ولی اگر تيره بپوشد قشنگ تر.مگنه؟! 

14- كوچولو

 - شيطان كوچولو  اگر خجالتی هستی علائم اضطراب درنوشته هايم را بخون ، رنگ زمينه وب نوشتت را شاد كن رنگ با رعاطفی دارد وروح را می آزارد.

شيطون  کوچولو چهارشنبه 11/7/1386 - 21:17

/>  سلام   . وب پرباری داری  و ممنون از لطفت  ولی من اينقدرا هم خجالتی نيستم و ازش رنج نمی برم  فکر ميکنم اين يکم هم لازم هستش، اگه اينم نباشه که ديگه هيچی ، ولی بازم ممنون و درمورد رنگ وبم بايد بگم که من از ترکيب رنگهای مشکی و قرمز لذت می برم  . هميشه موفق باشی.

www.satan-boy.persianblog.irsoheil_b_gh63@yahoo.com

سلام باتشكر از اظهار لطفت . رنگ نوشته هايت بسيار زيباست حرفی روی اون نداشتم اما زمينه سياه چشم راخسته می كند حداقل قهوه ای كن. اگر به رنگ سياه عادت كنی بد است از امام صادق است كه رنگ سياه كفش ميل جنسی را كاهش ميدهد وزرد بهتر است وامروزه ۹۰٪ مشكلات زن وشوهر ها را رفتارشناس ها از اتاق خوابشان ميدانند يعنی از كاهش ميل جنسی آنها  ودر مكتب ماهم پوشيدن رنگ مشكی نهی شده ومكروه است مگر به نشانه سوگ . حتی اگر همسران بدانند که رنگ لباس منزل وخواب آنها چقدردر نشاط شوهرانشان موثر است خيلی از پرونده های دادگاه ها ی خانواده مختومه ميشود حتی رنگ بنفش در افزايش ميل جنسی افراد موثر است .در يادداشت تنوع تاحدودی توضيح داده ام . شادی اكتسابی است نه ذاتی اگر روزی يك قاشق روغن زيتون خام بخوريد درصد نشاط شما درآن روزكه مصرف كرده ايد خواهيد ديد كه بيشتر است. موفق وشاد باشيد انشاء الله

/ 21 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آهو

سلام. فکر می‌کنم لزوما رنگها نشونه منفعل بودن نیستن. شاید آدم بلا هم باشه اما در آبی به دنبال آرامش باشه. به هر حال از نظراتتون ممنون. عيدتون هم مبارک.

آیناز

سلام.مرسی که به بلاگ من اومدی.وبلاگ جالبی دارین.مطالب زیادی توشه.

سميرای تنها

ميخوام به سردي شبهام بخندم ...ميخوام به پوچي فردام بخندم ... وقتي ميبينمت با ديگروني...تواوج گريه هام ميخوام بخندم ...ميخوام داد بزنم تنهاي تنهام ... ميخوام وقتي ميگم تنهام بخندم ×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×-×- سلام وبلاگ زیبایی دارید. از حضورتون در کلبه تنهاییم ممنونم. خوش حال می شم باز هم تشریف بیارید موفق باشید و سبزززززززز یا علی

گل سرخ

عید رمضان آمد وماه رمضان رفت صد شکرکه این آمد صدحیف که آن رفت بشارت باد، فرارسید عید فطر

سعيده

سلام مرسي از سر زدنت../ در مورد رنگ و فونت وبلاگتون با بقيه دوستان هم نظرم يه كم فونتهاتون ريزه...! و بعضي از رنگها هم اصلا ديده نميشه مجبور شدم CTRL+A رو بگيرم تا بتونم بخونم ../ اما راستشو بخواي از اين پستت نفهميدم موضوع وبلاگت چيه؟ شايد يقيه شو بخونم بفهمم./ فقط اين رنگهاي زياد و ...! نميذاره آدم تمركز واسه خوندن داشته باشه ../ بههر حال سليقه ها با هم فرق مي كنه./ عيدتونم مبارك./ بازم سر بزنيد خوشحال ميمشيم.!

AZAR

عيدتون مبارک طاعات و عبادادتون مورد قبول حق

AZAR

سلام ماشالله شما که خود رنگين کمانيد

سلام

سلام دوست خوبم وبلاگ گلهای مریم اپ شده منتظر حضور گرم شما دوست خوبم هستم من چند روزی به سفر میرم اگه خدا خواست و عمری باقی بود بعد از بازگشت بشما سر میزنم تو این مدت وبلاگ رو تنها نگذارین براتون ارزوی شادی و موفقیت میکنم

هاجر

خوشبختی توپی است که وقتی می غلطد به دنبالش میرویم و وقتی توقف میکند به ان لگد میزنیم سلام دوست خوبم آپ کردم خوشحال میشم به دنیای کوچیکم سری بزنی منتظرت هستم